Daha önce 17. gün vede 36. gün hepatit ve aıds tahlillerimin negatif olduğunu size göndermiştim.sizlerdende sorun yok cevabını almıştım.

 Daha önce 17. gün vede 36. gün hepatit ve aıds tahlillerimin negatif olduğunu size göndermiştim.sizlerdende sorun yok cevabını almıştım..iyiki varsınız.ancak sol omuzum ile boynumun birleştiği yerde belirgin bir şişlik var.acaba ciddi bir durummudur.yorumlarsanız sevinirim saygılar arz ederim.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda bir doktora başvurup muayene olmalısınız.Buadan bir şey söyleyemeyiz şişliğin nedeni konusunda.