Daha önce çikolata kisti ameliyatı oldum tekrar nüksetti

Merhabalar, Daha önce çikolata kisti ameliyatı oldum tekrar nüksetti fakat dr.tekrar bi operasyonun sıkıntili olacaği görüsündeler. Aşağıda belirrtiğim tahlil sonuçların yüksekliği beni endışelendiriyor bu kadar yüksek olması farklı bir sonuca yol acabirmi.? CA19-9 176,74 CA125 83,2 Tesekkur ederm

Tahlil.com Cevabı : Çukulata kşstleri nüks edebilme özelliğindedir, ancak bu markırların tanı koydurucu özelliği tartışmalıdır, öncelikle kistin ultrasonik görüntüsü önemlidir..