Değerlendirmenizi rica edeceğim teşekkürler

PCT    0.174    H PDW    16.6    H     RDWSD    38.5    H     LY#    0.6    L BA#    0.6    H     NRBC#    0.0    L     LY%    12.6    L     EO%    0.4    L     BA%    11.4    H NRBC%    0.0    L     yüksek veya düşük çıkan kan thlillerim diğer ölçümler normal değerler arasında değerlendirmenizi rica edeceğim teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Diğer sonuçlarınız normal sınırlarda ise bu sonuçlarda problem yoktur..