Değerlerim değişiyor. Sizce neden?

22 yaşındayım bir aydır aknetrent isimli ilacı kullanıyorum. LYM% 30-36 olması gerekirken benim 18.2 NEU % 40-70 iken benim 75 NEU# 1.5-.6.6 iken benim 6.7 diğer değerlerim normal 1 ay önce yaptırdığım tahlillerde LYM% 34.4 iken şimdi yarı yarıya bir düşüş olmuş. şimididen teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Eğer bakteriyel bir enfeksiyon geçirdi veya geçiriyor iseniz bu değerler değişebilir.. Korkulacak bir durum yoktur..