Diane yi bıraktım ve beş gündür triyo ya devam ediyorum...

Yaş 20 bekar. Sol yurtalkta kist için reglin 4. Günündn 10gn boyu Diane doğm kntrl hapı kullndm ve mide ve barsak ta ilthap nedeniyle triyo pakete başladım dolayisiyla Diane yi bıraktım ve beş gündür triyo ya devam edyrm sun 15 GN erken olarak regl ve ani ishal oldum bilgi verirmisiniz tsk edrm

Tahlil.com Cevabı : Doğum kontrol hapını erken zamanda bıraktığınız için adetin erken olması doğaldır, aldığınız antibiyotikler yüzünden ishal olmuş olabilirsiniz.. doktorunuza başvurmanızı öneririz..