EOS% 8.2 RDW 16,5

Biokimya Akş 105 HDL Kolestrol 31 Hematoloji EOS% 8.2 RDW 16,5 Yorumlarınız ve önerileriniz benim için çok değerli. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Kan şekeriniz üst sınırda eğer ailenizde diabet hastalığı olan var ise veya kilolu iseniz endokrinolojiye başvurmanızı öneririz, EOS biraz yüksek çıkmış allerjik veya gripal bir durum olabilir.. RDW değerinizda ciddi bir problem görünmüyor..