Dışarı boşalıyor ve sürtünme yoluyla ilişkiye devam ediyoruz. Adetim gecikti. Hamile miyim?

 Hocam erkek arkdaşımla enson 16 gün önce sürtünme yolu ile ilişkiye girdik düzenli olarak yapıyorz bunu her defasında dışarı boşalıyo vajinma girmiyo pen*si her defasında üstüne boşalıyor ve boşalma olduktan sonrada devam ediyruz sürtünmeye adetim gecikeli 16 gün oldu test negatf hata mı var sonuçta

Tahlil.com Cevabı : Dışarı boşalma yöntemi hamileliğin oluşmasını kesin engelleyen bir yöntem değildir. Testi tekrar ettirmenizi veya bir doktora muayene olmanızı tavsiye ederiz.