İlişki sonrasında 4 kere adet oldum. Hamilelik riski var mı?

 İlişkiden sonra 4 kez adet görmek tüm hamilelik riskini yok eder mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.

u************ :

sevgilimle sürtünme yoluyola ilişkiye girdik dışarı boşaldım hatta sorun olmasın diye temizledim ve tekrar sürtünme oldu hamile kalma ihtimali nedir ?

Cevap:

Hamilelik riski yok denecek kadar azdır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.