Dizimde sıvı birikmesi olmuştu yavaş yavaş geçti fakat dizden yukarısında ayaklarımda kılcal damarlarım yaygın bir şekilde belirmeye başladı

Öncelikle bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. 20 yaşındayım yaklaşık bi ay önce dizimde sıvı birikmesi olmuştu yavaş yavaş geçti fakat dizden yukarısında ayaklarımda kılcal damarlarım yaygın bir şekilde belirmeye başladı her iki ayağımda da var geçip tekrarlamakta nedeni nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda sırasıyla ortopedi, fizik tedavi ve en sonra da kalp damar cerrahisi bölümlerinde muayene olmanız ve tahliller yapılması sonrası detaylı bir şeyler söylenebilir.