Yasim 20 ve bayanim hormon testi yaptirmalimiyim ve hangi doktora basvurmaliyim?

Cildin aşırı yağlı siyah noktam ve burnumda kılcal damarlarında çatlama var genital bölge ve bacakta tüyler mevcut yasim 20 ve bayanim hormon testi yaptirmalimiyim ve hangi doktora basvurmaliyim

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bir dermatoloji uzmanına sonrasında da gerekliyse bir endokrinoloji uzmanına muayane olabilirsiniz.