Doğum kontrol hapı kullanıyorum ilacı 5 kere aksattım erkek arkadaşınla ilişkiye girdim koruma sağlar mı?

MerhabaBen yaklaşık 10 aydır yasmin doğum kontol hapını kullanıyorum adetlerim düzenli oluyordu bu ayda 21 en gec 23 ocakta regl olmam gerekiyordu sınav yogunluğundan ötürü haplarımı bu ay aralıklı olarak 5 kere aksattım. erkek arkadasımlada 19 ve 21 ocak tarihlerinde ilişkiye girdik. ben 24 ocakta gebelik testi yaptım negatif cıktı ama hala adetim olmuyor. sizce sonuç nedir?tesekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen gebe değilsiniz Adet de her gecikme nedeni gebelik değildir Bir kaç gün daha bekleyin Yine adet görmezseniz kadın dogum doktoruna basvurun