Doğum kontrol hapı yada Norlevo ertesi gün hapı kullansam İdrar tahlili yada Kan tahlili verdiğimde çıkar mı ?

merhabalar doğum kontrol hapı yada Norlevo ertesi gün hapı kullansam İdrar tahlili yada Kan tahlili verdiğimde çıkar mı ?

Tahlil.com Cevabı : Anladığım kadarıyla, aktif bir cinsel hayatınız var.Bu nedenle kullandığınız doğum kontrol araçlarının kan testinde çıkıp çıkmayacağını merak ediyorsunuz.İçiniz rahat olsun,bunları kullandığınız bir test sonrası çıkmaz