Bebeğim 1 aylık. idrar tahlilinde Klebsiella pneumoniae üredi. Koloni: >100.000.

ebeğim 1 aylık. idrar tahlilinde Lökosit 3-4,Lökosit Strip Eser, Nitrit Negatif diğer değerler hep normal sınırlarda. yanlızca Klebsiella pneumoniae üredi. Koloni: >100.000. Bilirubin, direkt 0.47 H Bilirubin, total 6.38 H Serbest T4 1.48 TSH 2.90. bu değerleri yorumlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Bebeğinizde idrar yolu enfeksiyonu vardır, hemen tedavi olması gereklidir..