İdrar tahlilinde bütün değerlerim normal çıktı. Sadece protein yüksek çıktı

İdrar tahlilinde bütün değerlerim normal çıktı. Sadece protein yüksek çıktı.Doktor önemli bir şey olmadığını söyledi ama yine de sormak istedim.Şu şekilde yazıyo değer : Protein(alb-idrarda) H 25 1+ mg/dL 0-10

Tahlil.com Cevabı : İdrar tetkikini tekrarlatın, aynı şekilde çıkarsa nefrolojiye görünmenizde fayda vardır..