Dogum kontrol hapini 3 4 gun sonra kullandim ve baya fazla aldim gunde 3 tane filan 3gun once adet oldum ama cok az geldi

mrb ben sevgilimle 3hafra once iliskiye girdim icime bosaldi dogum kontrol hapini 3 4 gun sonra kullandim ve baya fazla aldim gunde 3 tane filan 3gun once adet oldum ama cok az geldi dunde hafif bas donmelerim vardi sizce test yaptiriyim mi hamile kalma ihtimalim varmi

Tahlil.com Cevabı : Doğum kontrol hapı uygun süre ve dozda kullanılmaz ise hormonal bozukluklar olabilir, ayrıca gebelikten korumaz, doktora başvurmanızı öneririz..