Merhabalar Hocam. Geçen ay erkek arkadaşımla sürtünerek bir ilişki yaşadık ?

Merhabalar Hocam. Geçen ay erkek arkadaşımla sürtünerek bir ilişki yaşadık ve ben yaklaşık 30. saatte norlevo kullandım. Bundan 1 buçuk hafta sonra regl oldum yani normal regl tarihimden 4 gün önce. Fakat 2. adetim yaklaşık 4 gün gecikti. Strese bağlı bir durum olması mümkün müdür? Ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Bu gecikmenin sebebi dediğiniz gibi yüksek oranda stresten kaynaklanıyor. Eğer gecikme devam ederse doktora görünmenizde yarar var.