Eşim henüz yaşından dolayı kendini babalığa hazır hissetmediğini düşünüyor bu yüzden çocuk istemiyor

1senelik evliyim ben cok bebk istiyorm ama eşim henüz yaşından dolayı kendini babalığa hazır hissetmediğini düşünüyor bu yüzden çocuk istemiyor ama kazayla falan olursada olur üzülmem diyor.ona belli etmedn kalma ihtimam olablrmi peçeteye boşalınca vajinamla temas ettirsem yada biryol.yardm edn ltfn

Tahlil.com Cevabı : Bu tür kararlarda eşlerin ortak kararı ve çabası gereklidir..