Zevk suyu ile hamilelik oluşabilir mi?

 Merhaba hocam 26 yaşındayım ve erkek arkadaşımla ilişkiye girdik erkek arkadaşım içime boşalmadı ama zevk suyunun gelmiş olabileceğini söyledi ben çok korktum ve 1-2 saat içinde ella ertesi hapı aldım kullandım sizce hamile kalmış olabilir miyim ayrıca benim ilk ilişkimdi bu kızlık zarım da yırtıldı

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamilelik oldukça düşük bir ihtimaldedir. Adet gecikmesini 1 haftadan fazla yaşarsanız gebelik testi yaptırabilir, durumunuzu netleştirebilirsiniz.