Doktor bana bol bol su içmemi istedi ama içim rahat değil üre ile ilgili hangi doktora gitmem lazım?

Merhaba, Yapılan kan tahlilinde üre yüksek çıktı ben de dahiliyeye gittim Dr. bana bol bol su içmemiistedi ama içim rahat değil üre ile ilgili hangi doktora gitmem lazım. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bir nefroloji uzmanına muayene olabilirsiniz.