Doktorum muayeneye cağırdı küçük bir kese olduğunu büyüme ve gelişme olmayacak dedi. Sizce tanı doğru mu?

27 mayıs tarıhınde bcgh değerim 386cıktı. 1 hafta sonra 3 hazıran da 4000 cıkması gereken bcgh değerim 1036 cıktı. doktorum düşük yapacagımı soyledı..bu gun ben tekrar bcgh degerım 1900 cıktı. doktorum muayeneye cagırdı kucuk bır kese oldugunu buyume ve gelısme olmayacak dedi. sızce tanı dogru mu?

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlere bakarak yorum yapmamız çok zor. En iyi değerlendirmeyi sizi muayene eden doktor yapacaktır. Doktorunuzun önerilerine göre hareket etmelisiniz.