Doktoruma diz kapağı arkası kaşıntısı ve kızarıklık için gittim karaciğer enzim testi istedi

merhaba,bugün cilt doktoruma diz kapağı arkası kaşıntısı ve kızarıklık için gittim karaciğer enzim testi istedi ALT 5-65 31,AST 5-42 BU DA 25 ÇIKTI NASIL BİR SONUÇ BU DOKTORUMLA HENÜZ GÖRÜŞMEDİM ACİL BİLGİ VERİR MİSİNİZ

Tahlil.com Cevabı : ALT ve AST sonuçlarınız normal sınırlar içinde.