Dudağımda uçuk ve kol, omuzlarımda sivilce gibi şeyler çıkıyor

Dudağımda uçuk ve kol, omuzlarımda sivilce gibi şeyler çıkıyor HIV COMBI (p24+IgG) NEGATİF - 0.497 HBsAg NEGATİF - 0.766 COI (mikroeliza) Anti HCV NEGATİF 0.057 COI (mikroeliza) değerler yüksekmi ? 110. da yaptırmıştım değerer normalmi ? önemi varmı ? birde combo yaptırdım elizamı yaptırmalıydım?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif. Başka test yaptırmanıza gerek yok.

c************** :

çok teşekkür ederim :) sadece değerler yüksek gibi geldi ondan çok korktum sizce nasıl :(

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.