Hepatit Testleri Zamanları Uygun mudur?

HIV COMBI (p24+IgG) NEGATİF - 0.497 HBsAg NEGATİF - 0.766 COI (mikroeliza) Anti HCV NEGATİF 0.057 COI (mikroeliza) Değerler Normalmidir ?Sonuçlar Kesinmidir?Birdaha Yaptırmalımıyım?Hepatit Testleri Zamanları Uygunmudur?Combo eliza gibi antikora bakıyormu elizamı olmalıydım?Konuyu Kapatabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif çıkmış. Bir sürü soru sorup derdinizi pek anlatamamışsınız. Kaçında günde test yaptırdığınızı bilemiyoruz o yüzden zamanı uygun mudur bilemeyiz.