Dün arkadan sürtünmeyle ilişki yasadım kesinlikle girme olmadı sadece sürtünme hamilelik riski var mı?

 Acil cevap bekliyorum.ben dün arkadan sürtünmeyle ilişki yasadım kesinlikle girme olmadı sadece sürtünme..yüzüstü yatarak ve bacaklarım kapalı bir şekilde ama biraz makat etrafına cinsel organı dokundu ve boşalma oldu. Ayağa kalmadan sildim ama benim hamile kalma riskim var mı ayrıca kasıklarım çok feci ağrı var.

Tahlil.com Cevabı :

Bu tür cinsel birliktelikte hamilelik çok düşük ihtimal.