Sevgilimle 1 sene öncesi ters bir ilişki yaşamıştım içime boşaldı ve hamile kalıcam diye çok korktum

Sevgilimle 1 sene öncesi ters bir ilişki yaşamıştım içime boşaldı ve hamile kalıcam diye çok korktum adet düzenim normaldi geçen ay erken oldum ve bu ay geçen aya göre hesapladım 3 sonra geç kalıyorum hamile kalırmıyım ki bana yardım edermisiniz teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Aradan bir yıl geçmiş.Pes doğrusu.Zaten hamile kalmış olsaydınız 1 sene önceki ilişkiden.ޞimdi kucağınızda bebek vardı.