Dün gece erkek arkadaşımla kıyafetlerimiz üzerimizdeyken bir ilişki yaşadık. Bu yolla gebe kalınır mı?

Dün gece erkek arkadaşımla kıyafetlerimiz üzerimizdeyken bi ilişki yaşadık. Onda boxer bende pantolon+iç çamaşırı vardı. Boşalacağı zaman üstünden kalktım ama sanırım çok hafif benim pantolonumun fermuar yerine de değdi. Bu yolla gebe kalınırmı?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden gebelik ihtimali yoktur.