Dünya Sağlık Örgütü 2012 kasımında yaptığı açıklamayla kişi 3 ila 6 hafta içinde antikor üretmeye başlar diyor

 Dünya Sağlık Örgütü  2012 kasımında yaptığı açıklamayla kişi 3 ila 6 hafta içinde antikor üretmeye başlar 6.haftanın sonunda yapılan herhangi bir elisa testi ile kişinin negatif pozitif olduğu tasdiklenir deniyo sizin de bu yönde siteniz de bi makaleniz var ancak diğer bi makale de 45 ila 90 güne kadar uzar deniyo?

Tahlil.com Cevabı : HIV P24 antijeni ile bakıldıktan sonra ilk 6 hafta yeterli bir süredir.