Düzensiz adet görüyorum. Adetim geciktikten 8 gün sonra kan testi yaptırdım sonuç 2.1 çıktı.

Düzensiz adet görüyorum. Adetim geciktikten 8 gün sonra kan testi yaptırdım sonuç 2.1 çıktı. 6 gün sonra tarlusal kullanmaya başladım tarlusal bittikten 8 gün sonra her zamanki kadar yoğun olmayan 4-5 günlük kanamam oldu. Tarlusal ile adet görmek gebelik riskini tamamen ortadan kaldırır mı ?

Tahlil.com Cevabı : Eğer şüpheniz devam ediyorsa testi tekrarlamanızı öneririz..