Elisa testinde hsga sonuç negatif 0.01 çıktı bu iyi midir?

Soru:Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim bugün tekrardan yaptırdığım tahlillerimde ALT sonucum 74 çıktı 4 gün içinde değerlerin düşmesi ciddi bi sorun olmadığını gösterirmi? Birde TSH değerimin bukadar düşük olması hamile kalmama engelmidir? Elisa testinde hsga sonuç negatif 0.01 çıktı bu iyimidir?

Tahlil.com Cevabı :  Evet gösterir, Tiroid bezi fonksiyonlarındaki anormallik menstruel siklus düzenini bozmakta, ovulasyon (yumurtlama) ile ilgili sorunlar oluşturabilmektedir. Tanısı henüz konmamış hipotiroidi ve hipertiroidi gibi tiroid fonksiyon bozuklukları ayrıca düşük oranlarında artış, çocukta doğum sonrası ve gelişimsel sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. cevapverdiğiniz için çok teşekkür ederim bugün tekrardan yaptırdığım tahlillerimde ALT sonucum 74 çıktı 4 gün içinde değerlerin düşmesi ciddi bi sorun olmadığını gösterirmi? Birde TSH değerimin bukadar düşük olması hamile kalmama engelmidir? Elisa testinde hsga sonuç negatif 0.01 çıktı bu iyimidir?Tahlil.com: Evet gösterir, Tiroid bezi fonksiyonlarındaki anormallik menstruel siklus düzenini bozmakta, ovulasyon (yumurtlama) ile ilgili sorunlar oluşturabilmektedir. Tanısı henüz konmamış hipotiroidi ve hipertiroidi gibi tiroid fonksiyon bozuklukları ayrıca düşük oranlarında artış, çocukta doğum sonrası ve gelişimsel sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.