Kan tahlili sonucumda; AST 36, ALT 41, MON%- 12.4, TSH 4.25, CRP 0.685 ve anti Hbs 61.88 çıktı.

Kan tahlili sonucumda; AST 36, ALT 41, MON%- 12.4, TSH 4.25, CRP 0.685 ve anti Hbs 61.88 çıktı. Yüksek olan tüm değerlerim bunlar. Karın ağrısı ve şişkinlik şikayetiyle gittim. Hepatit aşısı olmadım. Bunlar dışında HIV testide yapılmış fakat sonucu henüz almadım. Yorumlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Hepatit aşısı olmamışsınız ama hepatit B geçirmişsiniz ve vücudunuzda bağışıklık oluşmuş, ALT ve AST gripal enfeksiyonlarda, alkol, ilaç alımında, vb.. nedenlerle yükselebilir, ancak değerlerinizde korkulacak bir durum yoktur..