AST 18 ALT 13 TSH 1,93 Eklem yerlerimde kol ayak bileklerimde şiddetli ağrı ve şişme oluyor neden olabilir romatolojiye gitmem gerekir mi ?

ASO 384 hsCRP 4,2 AST 18 ALT 13 TSH 1,93 Eklem yerlerimde kol ayak bileklerimde şiddetli ağrı ve şişme oluyor neden olabilir romatolojiye gitmem gerekir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Evet Romatoloji doktoruna gitmenizde fayda vardır..