Elisa (Toxo) Sonuçları KAN Tetkik AdıSonuç ÜniteNormal DeğerSonuç DetayıAçıklama Anti Toxoplazma IGG 0.000 IU/ml < 15 ?

Elisa (Toxo) Sonuçları KANTetkik AdıSonuç ÜniteNormal DeğerSonuç DetayıAçıklamaAnti Toxoplazma IGG 0.000 IU/ml < 15 NEGATIF Anti Rubella IGG 156,284 H IU/mL < 10 POZITIF Anti Cmv IGG 1,065 H IU/mL 0 - 0,4 POZITIF Anti Hsv-2 IGG 0,815 H INDEX < 0,8 SINIR DEGER Anti Ebv-Vca IGG 4,369 AU/ml 0 - 20 NEGATIF

Tahlil.com Cevabı : IG G pozitifliği çok anlamlı değildir.Sonuçlarınızda endişe verici bir şey yok