En son adet günüm 20 haziran 2016.4 temmuz ve 8 temmuz 2016 yumurtlama ve yüksek dönemlerimde ilişki oldu. 20 temmuz 2016 da Regl olmam gerekirken 4 gün gecikti

En son adet günüm 20 haziran 2016.4 temmuz ve 8 temmuz 2016 yumurtlama ve yüksek dönemlerimde ilişki oldu. 20 temmuz 2016 da Regl olmam gerekirken 4 gün gecikti ve ilk defa sabah pembemsi bir leke geldi.Normalde Regl dönemim yogun geçer fakat akşam bir daha pembemsi bir leke geldi.üzerine görme den şüphelendim ve Bunun üzerine beta hcg testi yaptırdım. 2,99 değeri çıktı sizce hamilelik olabilir mi ? Beklemeli miyim ? Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Birkaç gün sonra gebelik testinizi tekrar ettirip sonucunu kadın doğum uzmanıyla görüşebilirsiniz.