Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onun boxeri benim bikinim vardı .Hamilelik ihtimali var mı?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onun boxeri benim bikinim vardı sonra olması gerekenden 3-4 gün önce adet oldum ondan sonra ki adetlerin düzeni bozuldu kanamam oluyor bitiyor 3-4 gün sonra tekrar başlıyor ne yapmam  gerekiyor gebelik testi yaptım negatif çıktı?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden gebelik ihtimali yok denecek kadar düşüktür.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.