En son tahlil sonuçlarım ıgg pozitif ıgm 1.61 bu ne anlama geliyor?

hocam mrb ben betül daha öncede sordum ama cvp gelmedi hamile kalmak için toxo bağışıklık kzanmayı bekliyorum en son tahlil sonuçlarım ıgg pozitif ıgm 1.61 bu ne anlama geliyor ve şuanda rovamisyn kullanıyorum teşekürler

Tahlil.com Cevabı : Ig G değerinizin pozitif olması hastalığı geçirdiğinizi gösterir.