Son yaptırdığım kan tahlilinde değer aralığı 0-7 arası olan Eoy sonucu 25 çıktı.

Merhabalar 14+6 haftalık hamileyim. Son yaptırdığım kan tahlilinde değer aralığı 0-7 arası olan Eoy sonucu 25 çıktı, bu kadar yüksek çıkması bir sorun mu acaba. 14 şubat 2013 de rahimde bulunan perde alındı ve o tarihten beri yapılan tüm tahlillerde bu değer yüksek çıkıyor. İlginiz için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil değerinizin yüksek çıkması alerjik bir durumunuzun olduğunu gösterir.