İntraepitelyal lezyon veya malignite açısından negatif (onarımla birlikte) inflamasyona bağlı reaktif değişiklikler ne demek?

İntraepitelyal lezyon veya malignite açısından negatif (onarımla birlikte) inflamasyona bağlı reaktif değişiklikler ne demek

Tahlil.com Cevabı : Kanser veta tümağızdan bir oluşumu düşündüren bulgu yok anlamına geliyor, muhtemelen iltihabi bir durum olabilir.