En son yaptırmış olduğum tahlil sonuçları aşağıdaki gibidir.

Merhaba En son yaptırmış olduğum tahlil sonuçları aşağıdaki gibidir.sonuclara gore endişe edilecek veya dikkat edilmesi gereken husus,vb bildirirseniz sevinirim. demir : 155 demir bağlama kapasitesi : 358 ferritin : 160 wbc : 10.4 rbc : 5.09 hgb : 16.1

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir anormallik görünmüyor.