Endüstriyel Tasarım öğrencisiyim Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Endüstriyel Tasarım öğrencisiyim, konum kapsamında, herhangi bir damar vs. delmeden sadece insan tenine temasla kişinin vücudundaki eksik vitamin/mineral vs (kapsamlandırılabilir) değerleri ölçebilir bir teknoloji/yöntem var mı öğrenmem gerek. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : ödevinize yardım edemiyoruz..