Aniden 7-8 kilo kaybı yaşadım ne yapmam gerekiyor

yaklaşık iki senedir kol ve bacaklarımda kemik ağrısı yaşıyorum. aniden 7-8 kilo kaybı yaşadım. iştahsızlık ve mide bulantısı her gün yaşıyorum.aşırı derecede yataktan kaldırmayan bir halsizlik yaşıyodum kan ve demir haplarından sonra bir nebze olsun azaldı.romatizma sonucum temiz.ne yapmam gerekiyr

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle ayrıntılı bir muayene ve tekik yapılmasını öneririz..