Değerlerim karaciğerde tahribat olduğunumu gösteriyor

kan ve idrar tahlili verdm;yüksek olanları yazıyorm..sedimantasyon 39, kolestrol total 202, kolestrol hdl:64, AST: 61, ALT::122 VE İdrarda 7-8 lökosit, 1-2 eritrosit, 20-25 epitel hücre.. değerlerim karaciğerde tahribat olduğunumu gösteriyor. iltihap için antıbıyotk kullanmama rağmen bu sonuç cktı

Tahlil.com Cevabı : Antibiyotik tedavisi sonrası karaciğer enzimleri bir miktar yükselebilir, 2-3 hafta sonra kontrol ettirmenizi öneririz..