Erkek arkadaşım ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kendisi boşalma olmadıglnı söylüyor

Erkek arkadaşım ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kendisi boşalma olmadıglnı söylüyor fakat ben yaklaşık iki aydır adet görmüyorum test yaptım negatif cıktı hamilelik söz konusu olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda test sonucu da negatif çıktığına göre hamilleikten söz edemeyiz, adet gecikmesinin bir çok nedeni olabilir.Bu konuda sitemizde yazdığımız yazıları arama motorumuzu kullanarak okuyabilirsiniz.