Erkek arkadaşımla 13 temmuz da sürtünme yoluyla ilişki yaşadık fakat bozulma yada boşalma olmadı

Merhaba hocam lütfen cevap verirseniz sevinirim. Erkek arkadaşımla 13 temmuz da sürtünme yoluyla ilişki yaşadık fakat bozulma yada boşalma olmadı.fakat biraz tahriş olmuş gibydi. 27 temmuzda idrar testi yaptık ve negatif çıktı . Hamile olma olasılığım varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Yok denebilir..