İdrar mişkroskopisi:bol lükosit,bol bakteri

15 temmuz ilk tahlil lükosit:+++ idrar mikroskopisi:20-25 lükosit 3-4 eritrosit,bol bakteri 25 temmuz tahlilim lükosit:+++ idrar mişkroskopisi:bol lükosit,bol bakteri ilacları kullanıyorum,maydanoz suyuda iciyorum ama sırtımda agrı ve tuvaletim gelmedigi halde sık tuvalete cıkma istegi duyuyorum

Tahlil.com Cevabı : Verien ilaçların etkisi 48-72 saat sonra oluşur, eğer daha fazla bir süre oldu ise ilaçlar etkisiz olabilir, idrar kültürü yapılması ve uygun antibiyotik vaerilmesi gerekir..