Erkek arkadasımla 2 gün öncesi sürtünme yoluyla cıplak bir sekilde ilişki yasadık .

erkek arkadasımla 2 gün öncesi sürtünme yoluyla cıplak bir sekilde ilişki yasadık . zevk suyu fazla geldi . ama içe boşalma olmadı . bugünde gögüslerimde şişlik ve kasıklarımda agrı var . hamile olabilr miyim adet günüme daha 20 günden fazla var

Tahlil.com Cevabı : 2 gün içinde hamilelik belirtileri yaşamanız imkansızdır..