1 hafta önce kız arkadaşımla arkadan yolla cinsel ilişki yaşadık .

merhaba .1 hafta önce kız arkadaşımla an*l yolla cinsel ilişki yaşadık . içine boşaldım sonra giyindik .bir kaç saat sonra çamaşırında ıslaklık olduğunu fark etti yanı spermler dışarı sızmış . ama vajinanın içine gitmedi.2 3 gündür mide bulantısı ve alt ıslanması var . hamile midir lütfen yardım..

Tahlil.com Cevabı :

Adet gecikmesi var ise test yapmanızı öneririz, an*l ilişki sonrasında kaçırma olabilir, doktora başvurmanızı öneririz.