2 gündür cevap bekliyorum bi önceki soruma bakar mısınız lütfenn

hocam 2 gündür cevap bekliyorum bi önceki soruma bakar mısınız lütfenn düzenli adet mi açılar mısınız 2 gündür merak içindeyim hocam lütfen

Tahlil.com Cevabı : Adet düzeni hakkında karar 3 adet ile verilemez, yılda 1-2 kez düzensizlik te normaldir, ortalama 1 yıllık adet periyoduna göre karar verilebilir.