5 gun gunde 1 kez korunmasız ilişki yaşadık

ıyı gunler hocam.kız arkadasımla korunmasız ilişki yaşadık sonrasında hamıle kalabılır korkusu ile 3saat sonra norlevo kullandı.bir hafta sonra tekrar 5 gun gunde 1 kez korunmasız ilişki yaşadık ertesi gün adet oldu adeti 4 gün sürdü ve cok kan geldiğini soyledi.acaba hamilelik ihitmali varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali çok düşüktür ancak olabilir, ilişkiden 20-25 gün sonra test yapmanızı öneririz..