Erkek arkadaşımla adetimden bir gün sonra yakınlaşmıştım boşalma olmadı. Hamile miyim?

Hocam tekrar merhaba size bahsettiğim durumdan 12 gün sonra ( direkt temas da olmadı ama benim kıyafetim yoktu korktum bir buçuk saat sonra Ella kullandım 21 yaşındayım ) kan testi yaptırdım ve herhangi bir gebelik oluşumu yok dedi doktorum ama yine de kesin değil bazen geç döllenme olabilir adetin gecikirse tekrar gel dedi ella kullandığım için adetin gecikebilir dedi ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız bu durumda hamilelik  ihtimali yok denecek kadar azdır ve ella kullanmış olmanız da hamilelik ihtimalini daha da azaltmaktadır.Bu konuyla ilgili sitemizde cevapladığımız bir çok soru mevcut bu bilgilerden de yararlanabilirsiniz.