Sevgilimle üzerimizde kıyafetler varken sürtünmeyle ilişki yaşadık .HAMİLEMİYİM?

Sevgilimle üzerimizde kıyafetler varken sürtünmeyle ilişki yaşadık boşalma söz konusu olmadı hala bakireyim hamile kalınır mı

Tahlil.com Cevabı : Genç yaşta bilgisizlikten kaynaklı bu sorularla çok karşılaşıyoruz ve yazılarımızla bilgilendirmeye çalışıyoruz.Yazdığınız bu durumda tabiki  hamilelik ihtimali söz konusu değildir.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.